Domofony / Wideodomofony

Chciałbyś sprawdzić kto zamierza Ciebie odwiedzić? Popraw komfort i bezpieczeństwo swojego mieszkania z firmą Instal Project. Z przyjemnością doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniego dla waszego domu domofonu, bramofonu albo wideodomofonu.

Szeroki wachlarz modeli:

  • ABAXO,
  • GENWAT,
  • EURA TECH,
  • COMMAX,
  • ORNO
  • oraz wielu innych

Zapewniamy bogaty wybór od najprostszych modeli analogowych, składających się z kasety na bramie z wizytówkami i przyciskami indywidualnymi dla każdego lokalu w budynku, przez domofony cyfrowe oparte na technice mikroprocesorowej, składające się z kasety na bramie z klawiaturą cyfrową (takie urządzenia posiadają możliwość stworzenia kodu do odblokowania drzwi) i wyświetlaczem cyfrowym, po wideodomofony, czyli zaawansowane odmiany domofonu z kamerą zamontowaną w kasecie na bramie albo w innym miejscu na budynku oraz wyświetlaczem LCD ukazującym obraz z kamery.

Poza instalacją domofonów i wideodomofonów, świadczymy także usługi serwisowe i naprawy. Jeśli masz kłopoty ze swoim domofonem, zadzwoń do nas: +48 501-028-251

Domofon cyfrowy czy analogowy?

Zawsze pomagamy Klientowi wybrać najlepsze rozwiązanie. W przypadku domofonów ma on do wyboru domofon analogowy i domofon cyfrowy. Istnieje kilka znaczących różnic pomiędzy tymi domofonami, które pozwalają podjąć decyzję o wyborze najlepszego domofonu dla danego budynku.

Jeśli dodatkowo chcemy mieć możliwość obserwacji osoby, która dzwowni, wtedy można zastosować wideodomofon.

Domofon analogowy

jest tańszy niż domofon cyfrowy, ale przez to ma też nieco uboższą funkcjonalność. Domofon analogowy pozwala na połączenie się z konkretnym mieszkańcem poprzez wybranie właściwego przycisku. Występuje również w uproszczonej wersji jako bramofon – pozwala na komunikacje z mieszkańcami, oraz otwarcie furtki/bramy.

Domofon cyfrowy

ma bardziej złożoną budowę, w której wykorzystano mikroprocesor. Dzięki temu domofon cyfrowy, poza funkcjami właściwymi dla domofonu analogowego jak wybór cyfrowy mieszkania i rozmowa, daje możliwość wyświetlenia nazwiska mieszkańca, wpisanie kodu otwarcia bramki/drzwi. Sam wyświetlacz posiada też cyfrową klawiaturę, która znacznie ułatwia obsługę i zmniejsza liczbę zastosowanych tradycyjnych przycisków.