GRUDZIĄDZ

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Grudziądz

Grudziądz zwany turystyczną perełką Pomorza, znany przede wszystkim jest ze swoich fortyfikacji średniowiecznych zachowanych w doskonałym stanie i zachwycających każdego turystę fascynującego się historią. Miasto to utrzymane jest w ładnym stylu i dzięki dużej bliskości do pięknego Torunia i Bydgoszczy, będąc w niewielkiej odległości od nadmorskiego Gdańska a także zabytkowej osady Gniezna, cieszy się dużą popularnością i często jest przystanią na mapie podróży wielu turystów. Wszystko to stwarza to potencjał dla okolicznych mieszkańców w postaci rozwoju swoich firm i przedsiębiorstw a także rozwoju turystyki. Jednak każde podjęcie nowego działania, otwarcie nowego sklepu czy firmy wiąże się z większą odpowiedzialnością i niejednokrotnie stresem, związanym z kwestią bezpieczeństwa. Jeśli nie chcą państwo mieć zmartwień, które spędzają sen z powiek, warto zastanowić się nad dobrym systemem ochrony swojego mienia. Oczywiście, można, idąc w ślad za Krzyżakami ufortyfikować swoje przedsiębiorstwo, jednak dzięki współczesnej technologii defensywa zmieścić się może w małym pudełku.

Systemy przeciwwłamaniowe i monitoring przemysłowy CCTV to coś, dzięki czemu każdy może poczuć się bezpiecznie i spać spokojnie. Jeśli zastanawiają się państwo jaką firmę wybrać, odpowiedź jest prosta, na terenie Grudziądza, najlepszym dostawcą tego typu usług jest firma InstalProject. To ta firma, dzięki 9 latom doświadczenia, niemal półtora tysiącu zadowolonych klientów oraz bogatej ofercie usług, jest w stanie zagwarantować państwu profesjonalizm i pełne bezpieczeństwo. Dziesiątki modeli systemów przeciwwłamaniowych, monitoringu CCTV, kamer, domofonów i wideodomofonów, a wszystko to dobrane idealnie do potrzeb i wymagań każdego z państwa. zapraszamy serdecznie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl