WĄBRZEŹNO

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Wąbrzeźno

Jeśli jesteś właścicielem jakiejś firmy, sklepu czy przedsiębiorstwa lub masz w planach otwarcie własnej firmy, z całą pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak mógłbyś podnieść poziom bezpieczeństwa swojego mienia. Niestety, na każdym kroku słyszy się o napaściach na sklepy i kradzieżach, nawet drobnych. Nie musisz jednak martwić się na zapas, bo często wszystkie te problemy rozwiązuje i rozwiewa wszelkie wątpliwości i zmartwienia dobrej jakości system przeciwwłamaniowy a także monitoring CCTV na terenie sklepu. Zapewne też niejednokrotnie zastanawiałeś się, gdzie na terenie Wąbrzeźna znaleźć możesz firmę, która profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się doradztwem, wyceną a także montażem tego typu urządzeń. Twoje zmartwienia skończą się już dziś, bowiem naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów z Wąbrzeźna wychodzi firma InstalProject. InstalProject jako lider kujawsko-pomorskiego rynku zakładania systemów przeciwwłamaniowych, specjalizuje się w doradztwie, wycenie, projektowaniu, montażu a ostatecznie serwisowaniu monitoringu CCTV oraz systemów alarmowych. Firma ta na rynku znajduje się na czele w swojej branży, dzięki swojemu zaangażowaniu, doświadczeniu i profesjonalizmowi. InstalProject nie zapomniał także o klientach prywatnych, oferując systemy alarmowe a także wideofony i domofony przeznaczone do budynków mieszkalnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl