RYPIN

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Rypin

Chociaż Rypin to niewielkie miasto, jest jak każde inne narażone na rozmaite nieszczęścia. Często bowiem, żyjąc w małej społeczności, nie martwimy się zupełnie bezpieczeństwem swojego mienia lub siebie samego do czasu, gdy nie wydarzy się tragedia. Każdy z nas przecież słyszał, czytał lub widział w telewizji o przypadkach rabunków czy napaści w zupełnie znanych ofiarom i w ich mniemaniu bezpiecznych miejscach i okolicach. Nie warto jednak popadać w panikę! Nowoczesna technologia wychodzi bowiem naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom współczesnego człowieka, wyciągając również do niego dłoń, na której oferowane są różnorodne rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo. Obecnie już nikogo nie dziwi zamontowana kamera monitoringu CCTV, dioda alarmu widoczna nad drzwiami lub oknem czy wideofon zamontowany przy furtce. Nie są to już bowiem zarezerwowane jedynie dla bogatych ludzi usługi i produkty. Jeśli zastanawiają się państwo, gdzie na terenie Rypina znaleźć możecie firmę, zajmującą się instalowaniem alarmów i monitoringu, odpowiedź jest jedna – InstalProject. To właśnie ta firma dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu gwarantuje każdemu klientowi zadowolenie z usługi. InstalProject ma na swoim koncie już niemal 1,5 tysiąca zadowolonych klientów, tysiące udanych instalacji i serwisowań swojego sprzętu. Serdecznie zapraszamy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl