MOGILNO

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Mogilno

Zastanawiacie się państwo nad założeniem monitoringu w swoim biurze? A może poszukujecie firmy która wycenia i instaluje systemy alarmowe na terenie Mogilna? A może zwyczajnie myślicie nad założeniem wideofonu lub domofonu przed furtką swojego domu? Wszystkie te usługi i produkty znajdziecie państwo w ofercie firmy InstalProject. To właśnie ta firma, założona i prowadzona przez pana Pawła Kowalskiego od ponad 9 lat z powodzeniem działa na rynku w województwie Kujawsko-Pomorskim I przoduje w swojej branży. InstalProject to nie tylko dystrybutor sprzętu związanego z monitoringiem CCTV, kamerami, domofonami i alarmami, ale także w pełni wyposażony i profesjonalny serwis tego typu urządzeń a także firma zajmująca się wyceną i doradztwem w kwestii zabezpieczenia mienia. InstalProject obsłużył przez lata swojej działalności blisko półtora tysiąca klientów na terenie Mogilna i całego województwa, dając im nowoczesne i idealnie dobrane do potrzeb i oczekiwań rozwiązania. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy widoczną na stronie a także do skorzystania z usług InstalProject.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl