ŚWIECIE

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Świecie

Często spotykamy się ze stwierdzeniem “co z tym światem”, wciąż słyszymy o napadach, rabunkach, włamaniach, a nawet najgorszym, czyli morderstwach. Choć wizja ta wydaje się okrutna i nie napawa optymizmem, wprost proporcjonalnie do brutalizacji społeczeństwa, na szczęście wzrasta również rozwój nowoczesnych technologii, które to mogą z powodzeniem chronić nas przed niebezpieczeństwami tego świata. Z całą pewnością do takich technologii należą systemy przeciwwłamaniowe, alarmy, kamery a nawet zwykłe domofony i wideofony, dzięki którym nie musimy osobiście otwierać nikomu drzwi, a mamy podgląd na osobę, która właśnie do nas puka. To właśnie takie sprzęty i urządzenia bardzo często ratują tysiące ludzi na świecie przed napadami i rabunkami, a także doskonale sprawdzają się w miejscach pracy. W obecnych czasach monitoring to podstawa każdej dobrej firmy, gwarantuje on bowiem bezpieczeństwo zarówno właścicielowi, jak i pracownikom, a także pomaga często rozstrzygnąć patowe sytuacje. W mieście Świecie, choć niewielkim, usługi tego typu oferuje firma InstalProject. To właśnie dzięki jej pomocy, będą państwo mogli cieszyć się odpowiednio dobranym i spełniającym państwa potrzeby oraz oczekiwania system ochrony. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy InstalProject na terenie Świecia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl