SOLEC KUJAWSKI

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Solec Kujawski

Solec Kujawski to miasto znajdujące się w centralnej części Kujaw i województwa kujawsko-pomorskiego, leżące na lewym brzegu Wisły w odległości 20 km od Bydgoszczy i 35 km od Torunia. Tereny położone na południe od miasta porasta jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce – Puszcza Bydgoska. Miasto szczyci się również parkiem JuraPark Solec. Z uwagi na ciekawe położenie oraz szereg atrakcji, miasto cieszy się dużą popularnością i często jest przystanią na mapie podróży wielu turystów. Stąd też wynika duże zapotrzebowanie na zabezpieczenie obiektów turystycznych. Chcąc zagwarantować swoim turystom jak najwyższe bezpieczeństwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą InstalProject. Firma działa na rynku od 2009 roku. Profilem jej działalności są: zintegrowane systemy telewizji przemysłowej oraz montaż systemów alarmowych. Firma InstalProject z pełnym zaangażowaniem doradzi i pomoże przy wyborze wszelkiego rodzaju alarmów, od najprostszych sygnalizatorów wejść przez czujniki alarmowe na dym i czad po całe zintegrowane systemy alarmów. Firma posiada bogate doświadczenie w montażu i serwisowaniu bezprzewodowych, sterowanych radiowo i połączonych z siecią GSM urządzeń. InstalPoject to też lider toruńskiego rynku zakładania systemów przeciwwłamaniowych. Szczególnie specjalizuje się w projektowaniu, montażu a następnie serwisowaniu monitoringu przemysłowego CCTV w Toruniu i całym województwie kujawsko-pomorskim.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl