GOLUB-DOBRZYŃ

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Golub-Dobrzyń

Do niedawna wideofony były produktem luksusowym i zarezerwowanym jedynie dla osób bogatych, posiadających duże posiadłości, lub kojarzony wyłącznie z nowoczesną, niedostępną technologią, natomiast domofony kojarzyły się ze starymi i zwykle popisanymi klatkami bloków. Obecnie już nikogo nie dziwi obecność tego typu urządzenia zamontowanego przed furtką domu jednorodzinnego zwykłego mieszkańca. Świat idzie naprzód, a razem z nim nowoczesne technologie umożliwiające zabezpieczenie swojego domu, mienia czy firmy przed włamaniem czy kradzieżą. Na terenie miasta Golub-Dobrzyń tego typu produkty oraz usługi można zakupić za pośrednictwem firmy InstalProject. To właśnie InstalProject dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku i czołowej pozycji na nim jest w stanie zagwarantować państwu niepowtarzalną jakość usług i profesjonalizm, jakim podzielił się już z niemal 1,5 tys. klientów na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jeśli szukają państwo firmy, oferującej doradztwo, wycenę, sprzedaż i montaż najwyższej jakości systemów alarmowych, monitoringu oraz domofonów na terenie Golub-Dobrzynia, serdecznie zapraszamy do InstalProject.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl