LIPNO

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Lipno

Park miejski o ogromnej powierzchni, założony w 1914 r. położony w południowo-wschodniej części miasta, położony na przepięknym wzgórzu, gotycki Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zbudowany w 1388 r., stara i nowa synagoga, neogotycki kościół ewangelicko-augsburski wszystko to i wiele innych to ciekawe atrakcje turystyczne Lipna – położonej w województwie kujawsko-pomorskim miejscowości. Ponieważ Lipno jest jednym z punktów na atrakcyjnym szlaku turystycznym, miasto jest przez cały rok miastem pełnym zwiedzających. Jeżeli to państwo świadczą usługi turystyczne, i chcą państwo zagwarantować swoim gościom jak najwyższe bezpieczeństwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą InstalPoject. Firma ta to lider toruńskiego rynku zakładania systemów przeciwwłamaniowych. Specjalizuje się w projektowaniu, montażu a następnie serwisowaniu monitoringu przemysłowego CCTV , między innymi w Lipnie jak i całym województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu oraz najwyższej jakości nowoczesnym urządzeniom zainstalowanym po stronie klienta, firma zapewnia kompleksowe przygotowanie obiektów prywatnych do pełnego zabezpieczenia przed włamaniami i pożarem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl