BYDGOSZCZ

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Bydgoszcz

Żyjemy w dobie coraz większej brutalizacji społeczeństwa. Choć wieści te są niepokojące i nie napawają optymizmem, nie pozostajemy jednak zupełnie bezbronni. Rozwój technologii prowadzi do coraz większego podniesienia bezpieczeństwa osobistego, a także bezpieczeństwa posiadania mienia. Obecnie założenie w domu alarmu, kamer CCTV na terenie swojej działki czy zamka szyfrowego w drzwiach od garażu nie dziwi nikogo i nie jest zarezerwowane wyłącznie dla elit.

Bydgoszcz nie należy do najniebezpieczniejszych miast, jednak jak każde tak duże miasto, może, zwłaszcza nocą, niepokoić i spędzać sen z powiek np. właścicielom garaży, przedsiębiorcom, czy mieszkańcom parterów kamienic. Od dziś jednak nie muszą się państwo niepokoić i martwić utratą swojego mienia lub dewastacją miejsca pracy. Z pomocą przychodzi bowiem firma InstalProject specjalizująca się w projektowaniu, zakładaniu, a także serwisowaniu systemów przeciwwłamaniowych oraz monitoringu przemysłowego CCTV na terenie Bydgoszczy. To właśnie dzięki tej firmie możecie być państwo pewni swojego bezpieczeństwa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl