CHEŁMNO

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Chełmno

Chełmno to miasto leżące niedaleko od Torunia i będące jednocześnie stolicą historyczno-geograficznego regionu Ziemia Chełmińska. Łącznie z Toruniem jest najstarszym miastem tego obszaru i jednocześnie jest wyjątkowo bogate w zabytki, zachowało się tutaj sześć gotyckich kościołów, prawie nienaruszony średniowieczny układ urbanistyczny oraz prawie cały obwód murów miejskich, renesansowy ratusz, a także wiele kamienic, z których najstarsze sięgają XIII. Stare Miasto zostało wpisane na listę Pomników historii. Zabytki Chełmna znajdują się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Chełmno jest też nazywane “miastem zakochanych”, czy też ”miastem miłości” . To wszystko sprawia, że Chełmno odwiedza niezliczona ilość turystów, którzy odwiedzają miasto podczas jednodniowych pobytów, lub zatrzymują się tu na dłużej. Jeżeli to państwo świadczą usługi turystyczne, chcąc zagwarantować swoim turystom jak najwyższe bezpieczeństwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą InstalPoject. Jest to lider toruńskiego rynku zakładania systemów przeciwwłamaniowych. Szczególnie specjalizuje się w projektowaniu, montażu a następnie serwisowaniu monitoringu przemysłowego CCTV w Toruniu i całym województwie kujawsko-pomorskim. Głównym celem w działalności firmy jest stworzenie poczucia bezpieczeństwa swoim klientom poprzez solidną, profesjonalną i dyskretną obsługę .Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu oraz najwyższej jakości nowoczesnym urządzeniom instalowanym po stronie klienta zapewnia kompleksowe przygotowanie obiektów prywatnych do pełnego zabezpieczenia przed włamaniami i pożarem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl