INOWROCŁAW

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Inowrocław

Wszystkie turystyczne miasta od zawsze posiadają potencjał rozwoju. Ciągle napływający turyści i kuracjusze kreują popyt na rozmaite produkty i usługi, a ten sprawia, że podaż na nie również wzrasta. Dzięki temu, takie miasta jak Inowrocław nieustannie się rozwijają. Pragniesz dorzucić swoją cegiełkę do rozwoju miasta? Myślisz o otwarciu sklepu lub przedsiębiorstwa? Zapewne zastanawiałeś się też nieraz co zrobić, aby dobrze zabezpieczyć swoje mienie w przypadku otwarcia np. sklepu. Gdzie w Inowrocławiu znajdziesz sklep oferujący monitoring czy alarmy. Prostą odpowiedzią na to pytanie jest z całą pewnością InstalProject.

Firma ta, założona przez pana Pawła Kowalskiego, od ponad 9 lat z powodzeniem utrzymuje się na rynku dzięki swojemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi a także wachlarzowi usług, jakie oferuje. To właśnie w InstalProject znajdziesz dziesiątki modeli kamer, kamer monitoringu CCTV, systemów alarmowych i przeciwwłamaniowych a także wideofonów i domofonów najwyższej jakości. Zaufaj InstalProject, to dzięki tej firmie znajdziesz odpowiedni do swoich potrzeb system antywłamaniowy, a obsługa firmy zajmie się nawet jego serwisem i konserwacją.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl