BRODNICA

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Brodnica

Brodnica to ładne miasto o ciekawej historii. Każda osoba decydująca się zakup mieszkania w nowej okolicy powinna pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu swojego nowego domu. Niekoniecznie musimy inwestować w ogromne ogrodzenia, aby uchronić swoje domostwo przed nieproszonymi gośćmi czy rabunkiem. Dzisiejsze systemy bezpieczeństwa to kilka niewielkich puszek rozsianych po domu. Monitoring CCTV, kamery IP, alarm antywłamaniowy czy wideofon to świetny sposób na to, aby skutecznie chronić siebie, swoich bliskich i swoje mienie. Zastanawiacie się państwo jaki system alarmowy wybrać, jaka kamera będzie najlepsza i gdzie możecie takie rzeczy kupić? Wszystkie te problemy i obiekcje rozwiąże firma InstalProject. Firma ta to czołowy dystrybutor systemów antywłamaniowych i monitoringu na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego, w tym miasta Brodnicy. To tutaj znajdziecie państwo najrozmaitsze modele kamer, systemów alarmowych i wideofonów oraz domofonów. InstalProject dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu weźmie na siebie w pełni odpowiedzialność za dobranie odpowiedniego do państwa potrzeb systemu a także zaoferuje pełną opiekę serwisową nad zakupionym sprzętem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl