CIECHOCINEK

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Ciechocinek

Ciechocinek jest miastem o charakterze uzdrowiskowym. W mieście praktycznie nie ma przemysłu, znajdują się tu m.in. szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, prewentorium, ośrodki wypoczynkowe wczasowo-turystyczne, zakłady przyrodolecznicze, pijalnia wód mineralnych, hotele, restauracje, warzelnia soli. Jeżeli jesteście państwo właścicielami jednego z tych obiektów i nie chcą państwo mieć zmartwień, które spędzają sen z powiek, warto zastanowić się nad dobrym systemem ochrony swojego mienia. Firma InstalProject z pełnym zaangażowaniem doradzi i pomoże przy wyborze wszelkiego rodzaju alarmów, od najprostszych sygnalizatorów wejść przez czujniki alarmowe na dym i czad po całe zintegrowane systemy alarmów. Firma posiada bogate doświadczenie w montażu i serwisowaniu bezprzewodowych, sterowanych radiowo i połączonych z siecią GSM urządzeń. InstalPoject to też lider toruńskiego rynku zakładania systemów przeciwwłamaniowych. Szczególnie specjalizuje się w projektowaniu, montażu a następnie serwisowaniu monitoringu przemysłowego CCTV w Toruniu i całym województwie kujawsko-pomorskim. Głównym celem w działalności firmy jest stworzenie poczucia bezpieczeństwa swoim klientom poprzez solidną, profesjonalną i dyskretną obsługę.

Zostaw namiary - oddzwonimy z ofertą

Zgoda

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl