CHEŁMŻA

zapytaj o ofertę

Systemy alarmowe

Monitoring

Wideodomofony

Monitoring CCTV, kamery przemysłowe, systemy alarmowe – montaż – Chełmża

InstalProject to lider chełmżyńskiego rynku zakładania systemów przeciwwłamaniowych. Już podstawowa instalacja alarmowa spełnia dwie, bardzo ważne funkcje: funkcję prewencyjną – czyli odstraszającą włamywaczy, kiedy uruchamia się alarm, a czasem nawet powoduje, że włamywacze rezygnują z włamania, gdy dowiadują się, że jest zainstalowany alarm oraz funkcję informacyjną – jeśli dojdzie do włamania, informacje są natychmiast wysyłane do właściwych służb. Każdy rodzaj instalacji alarmowej jest inny, wymaga dopasowania do potrzeb klienta i zależy od rodzaju chronionego mienia. InstalProject przeprowadza dokładny wywiad z klientem oraz rozeznanie obiektu, tak by zainstalować alarm, który skutecznie spełni swoją funkcję. Na podstawie rozeznania firma przygotowuje projekt instalacji antywłamaniowej. InstalProject od 2009 roku dba o bezpieczeństwo swoich klientów i ich rodzin i mienia.

Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu oraz najwyższej jakości nowoczesnym urządzeniom instalowanym po stronie klienta zapewnia kompleksowe przygotowanie obiektów użyteczności publicznej, terenów przemysłowych, powierzchni biurowych i obiektów prywatnych do pełnego zabezpieczenia przed włamaniami i pożarem. Gmina Chełmża może poszczycić się wieloma zarejestrowanymi zabytkami nieruchomymi. Z uwagi na położenie oraz ciekawe sąsiedztwa dużych miast, Chełmża bez wątpienia jest jednym z punktów na ciekawym szlaku turystycznym. Pomoc firmy InstalProject stanie się niezbędna, dla wszystkich tych którzy będą chcieli gościć w swoim domu wielu turystów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z otrzymaniem informacji zwrotnej od InstalProject. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

lat działalności

liczba głównych usług

zadowolonych klientów

Wysoki poziom usług

Indywidualne podejście do Klienta – na podstawie wywiadu z Klientem dopasowujemy usługę idealną do jego potrzeb.

Najwyższej jakości, sprawdzony sprzęt – naszym klientom oferujemy urządzenia najlepszych marek na rynku, dzięki czemu sama instalacja jest niezawodna i spełnia najwyższe normy

Szybkość działania – dokładamy wszelkich starań, by czas od stworzenia projektu po zakończenie instalacji był jak najkrótszy

Szeroki asortyment

Dziesiątki modeli systemów CCTV, kamer, systemów alarmowych, domofonów i wideodomofonów. Znamy proponowane przez nas modele, wiemy jakie są ich plusy i minusy – znajdziemy najlepszy sprzęt do Twoich wymagań.

Zadowoleni klienci

Nasi klienci polecają nasze usługi innym – to dla nas najlepszy dowód, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie.

Instal Project
ul. Olsztyńska 96/8
87-100 Toruń

+48 501-028-251
instalproject@wp.pl