Chciałbyś sprawdzić kto zamierza Ciebie odwiedzić? Popraw komfort i bezpieczeństwo swojego mieszkania z firmą Instal Project. Z przyjemnością doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniego dla waszego domu domofonu, bramofonu albo wideodomofonu.

Szeroki wachlarz modeli - między innymi:

  • ABAXO,
  • GENWAT,
  • EURA TECH,
  • COMMAX,
  • ORNO
  • oraz wielu innych

Zapewniamy bogaty wybór od najprostszych modeli analogowych, składających się z kasety na bramie z wizytówkami i przyciskami indywidualnymi dla każdego lokalu w budynku, przez domofony cyfrowe oparte na technice mikroprocesorowej, składające się z kasety na bramie z klawiaturą cyfrową (takie urządzenia posiadają możliwość stworzenia kodu do odblokowania drzwi) i wyświetlaczem cyfrowym, po wideodomofony, czyli zaawansowane odmiany domofonu z kamerą zamontowaną w kasecie na bramie albo w innym miejscu na budynku oraz wyświetlaczem LCD ukazującym obraz z kamery.

Poza instalacją domofonów i wideodomofonów, świadczymy także usługi serwisowe i naprawy. Jeśli masz kłopoty ze swoim domofonem, zadzwoń do nas: +48 501-028-251.

Domofon cyfrowy czy analogowy?

Zawsze pomagamy Klientowi wybrać najlepsze rozwiązanie. W przypadku domofonów ma on do wyboru domofon analogowy i domofon cyfrowy. Istnieje kilka znaczących różnic pomiędzy tymi domofonami, które pozwalają podjąć decyzję o wyborze najlepszego domofonu dla danego budynku.

Domofon analogowy

jest tańszy niż domofon cyfrowy, ale przez to ma też nieco uboższą funkcjonalność. Domofon analogowy pozwala na połączenie się z konkretnym mieszkańcem poprzez wybranie właściwego przycisku. Występuje również w uproszczonej wersji jako bramofon - pozwala na komunikacje z mieszkańcami, oraz otwarcie furtki/bramy.

Domofon cyfrowy

ma bardziej złożoną budowę, w której wykorzystano mikroprocesor. Dzięki temu domofon cyfrowy, poza funkcjami właściwymi dla domofonu analogowego jak wybór cyfrowy mieszkania i rozmowa, daje możliwość wyświetlenia nazwiska mieszkańca, wpisanie kodu otwarcia bramki/drzwi. Sam wyświetlacz posiada też cyfrową klawiaturę, która znacznie ułatwia obsługę i zmniejsza liczbę zastosowanych tradycyjnych przycisków.

Jeśli dodatkowo chcemy mieć możliwość obserwacji osoby, która dzwowni, wtedy można zastosować wideodomofon.

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami telefonicznie: 501-028-251